Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jessčina dieta

23. 2. 2008
Tak Jessce jsem začala dělat dietu je prostý . Není to protože jste mi tady napsali komentáře atd. , ale kvůli zdraví Jessky . Někdo si možná bude myslet , že je to nelidské omezovat králíka v jídle , ale prostě někdy se to musí udělat . Takže , a ještě k tomu , co jste mi tady napsali - ty vysvětlení jsou napsané v komentářích , takže než něco začnete psát tak si ty komentáře přečtěte. Jessance pomalu začínám dávat míň žrádla ,  až zůstanu , pouze na zelenine a seně.

Ráno :1 polévková lžička granulové směsi , seno , voda

Večer: Necelou 1 lžičku gran. směsi , 1-2 hrsti zeleniny a ovoce , seno , voda

Dropsy a tyčinky nedostávám vůbec .
Tuhle dietu držím cca 2 měsíce.

Obrazek


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

www.zakrslikralik.estranky.cz

(Sofča, 29. 2. 2008 22:08)

Ale tady nebyla řeč jen o senové dietě.. A kláro představ si že se ptám veterináře na včechno.. A to úplně na všechno čím jsi nejsem jistá.. Ať už jsou to informace o moru či o nějákých dietách prostě všechO čím jsi nejsem jistá.. A tady nebyla řeč jen o senové dietě tady byla řeč o vysazení krmení a že zůstane na ovoci, zelenině a senu. A né řeč o senové dietě, kdyby psala rovnou senová dieta nepípnu...Ale když tohle tak jako.. A jinak Jessi tlustá není.. Na svou výšku má postavu pěknou..

Nic ve zlém holky....

(klára, 29. 2. 2008 18:51)

Moni máš naprostou pravdu!!!Je skvělé že existujou lidi kteří si umí přizna že mají trošku vypasenějšího králíčka a hodlají s tím něco dělat!!!Držím Vám palce holky ať to spolu zvládnete:-)
Pro Sofču(Jesiku):Dívej se dieta je zdraví prospěšná!!!!!!Hooodně!!!!Není nic lepšího když je králíček tlustý mu dát půst(senovou dietu) a hoodně pohybu.Moňa ví co dělá tak se nemusíš strachovat že se něco jessince stane.Jessulka se má jak prasátko v žitě a moňa se o ní stará dobře tak se nemusíš tolik bát.Jo a svět se neřídí jenom pravidly!!!!Ty máš pár známích na kterých se ptáš všechno!!!Ale skusila ses zeptat někdy opravdového odborníká?Např. veterináře?Nevím jak to myslíš ale senová dieta jí určitě neublíží!!!!
Holky není to nic ve zlém tak se prosím neuražte:-))))

Promiň, ale

(Sofča, 27. 2. 2008 16:02)

Promiň, ale zeptala jsem se dvou paní na Jessku fakt se omlouvám.. A oni mě řekli, že ten lalok je minimální někteří jsou na tom ohodě hůř a říkali, že dieta je zbytečná jako to vysazení krmení prej jí máš dávat normálně ty 1 až 2 polévkové lžíce jinak zeleniny jak chceš a toho sena taky.. Ale prej je dieta zbytečná.. Prej ji ta dieta může zabíít.. Proto ti to píšu.. Sice bych ti to napsala tak čit ak, ale je to doost důležité. Jídlo prej můžeš omezit, ale né vysadit směsku..Tak si ten zákrok rozmysli.. Myslím si stejně, že by to Jessce neslušelo kdyby byla vyzáblá..

www.zakrslikralik.estranky.cz

(Sofča, 27. 2. 2008 15:54)

Tak to nepřežeň, aby jí nelezla žebra, protože je truchu více větší a menší váha pro ni vhodná nebude :(
PS: Nic vezlém..

pro Sofču

(moňa - admin , 27. 2. 2008 10:30)

Ale ona je tlustá a váží 2.75, takže je ta dieta fakt nutná , a ten vak má sice aj její ségra . ale jenom malý , a a, oan ho má velký , as když ne tak myslím že ji to stejně neublíží .

Hmm chudák

(Sofča, 26. 2. 2008 16:29)

Ty ale víš co mě teď napadlo? Co když je ta dieta zbytečná? Co když je jen po rodičích? Za prví lalok může být dědičný a za druhý byjsi se na té dietě měla domluvit s veterinářkou polde mě je hloupost si to jen tak určit sama.. Aby to neskončilo něják špatně..

:-)

(moňa-admin, 25. 2. 2008 19:41)

Jessinka má pohybu docela dost . Když jsem doma ,tak je puštěná . Takže jsem see rozhodla žee omezím granule na půl lžičky , a pomalu ž granule omezím úplně . Jeska zůstane jenom na seně a na zelenině .

www.zakrslikralik.estranky.cz

(Sofča, 25. 2. 2008 15:16)

Škoda :( Hmm tak více pohybu ;-) :D To pomůže moooc :)

:-(

(moňa-admin, 24. 2. 2008 20:20)

ne , zhubla jenom 150 g :´-(

www.zakrslikralik.estranky.cz

(Sofča, 24. 2. 2008 9:52)

Tak to už musela zhubnout aspoň kilo pokuď to drží 2 měsíce :)

dieta:-)

(klára - www.lumpicek.estranky.cz, 23. 2. 2008 14:54)

no nic vezlém ale mě to nepříjde jako dieta.Pro lumpa a Candynku je to normální jídelníček....NO ale jestli to Jessince pomáhá tak proč ne?Já si teda pod slovem dieta představím trochu něco jiného..jestli chceš tak přešti na mých stránkách v rubrive jídelníček čusky:-)